Opcje przeglądania

Skorzystaj z poniższego menu, by sprecyzować swoje wyszukiwania.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Nowoczesne sterowanie elektroniczne

Potrzeby związane z wykorzystaniem zmywarki do szkła będą odmienne w zależności od wielkości lokalu, czy też aktualnej liczby klientów lub spodziewanych gości. Z tego względu sprzedajemy urządzenia o szerokiej gamie zastosowań, sterowane za pomocą czytelnego oraz intuicyjnego panelu. Użytkownik ma dostęp do wielu programów, wystarczy wybrać ten, który w danym momencie najlepiej spełnia oczekiwania. Poszczególne wyparzarki do szkła na wyposażeniu posiadają również: licznik cykli mycia, podgląd temperatury, system wykrywania usterek lub automatyczne sterowanie dozownikiem środka myjącego i mydła. Producenci zadbali o rozbudowane systemy bezpieczeństwa (np. termostat), kontrolujące każdy cykl. Ponadto konkretne modele wyposażono w program do samodzielnego czyszczenia. W ten sposób zmywarka gastronomiczna do szkła jest gotowa do użytkowania przez cały czas.

Innowacyjne wnętrze połączone z solidną obudową

Zmywarka do szkła gastronomiczna pracuje w innych warunkach niż sprzęty znane z domowych kuchni. Ryzyko uszkodzenia produktu jest większe, chociażby ze względu na częstsze użytkowanie oraz obecność w jednym pomieszczeniu wielu osób lub innych urządzeń. Nic dziwnego, że także w aspekcie wytrzymałości zadbaliśmy, aby sprzedawać wyłącznie najlepiej wykonane modele. Wybieraj spośród zmywarek, których obudowę wykonano z solidnych tworzyw jak np. stal nierdzewna. Sprzęty posiadają solidne, wielowarstwowe drzwi. Do tego imponująco prezentują się parametry w zakresie szczelności - biorąc pod uwagę wykorzystanie wody ma spore znaczenie. Dzięki stabilnej konstrukcji wyparzarka do szkła świetne nadaje się do mycia: sztućców, talerzy, kieliszków, kubków. W dowolnej chwili wyparzysz zastawę, jeśli zajdzie taka potrzeba. Te wysokiej jakości urządzenia zamówisz w niskiej cenie!

Duża wydajność i spore oszczędności

Człowiek w 2-3 minuty nie jest w stanie umyć kilkunastu, a już na pewno kilkudziesięciu sztuk kubków, szklanek, filiżanek lub kieliszków. Z tym zadaniem poradzi sobie za to profesjonalna zmywarka gastronomiczna do szkła. Wystarczy spojrzeć na model zmywarki od Stalgast - wykonaną ze stali nierdzewnej, z funkcją wyparzania, przystosowaną do mycia szkła, sztućców, a także małych talerzy. 3 ramiona (myjące i płuczące), zapewniają efektywne cykle mycia. Co ważne zmywarka do szkła gastronomiczna bardzo dokładnie wywiązuje się ze swojej roli. Masz pewność, że wyjęte naczynia będą nadawać się od razu do podania gościom. Rekomendujemy użycie profesjonalnych płynów do zmywarek, które zagwarantują ich prawidłową pracę.

Zapraszamy do sprawdzenia pełnej oferty, w razie potrzeby nasi doradcy pomogą w zakupach! Jeśli masz pytania, wystarczy zadzwonić.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl