Jak kupować?

 

Zakupy w kilku krokach

1. Zadzwoń / napisz do nas, by sprawdzić dostępność produktu

Działamy na zasadach dropshippingu. Znaczy to tyle, że towar wysyłany jest do Państwa bezpośrednio z hurtowni producenta, co gwarantuje zgodność z opisem produktu oraz służy jako zapewnienie, skąd pochodzi produkt - mogą Państwo być pewni, że jest to fabrycznie nowy i oryginalnie zapakowany towar. W wyjątkowych sytuacjach towar wysyłamy z siedziby naszej firmy.

2. Złóż zamówienie

Po potwierdzeniu dostępności danego produktu / produktów złóż zamówienie. Dla producentów Stalgast, RM Gastro, Red Fox i Hendi (sprawdź zakładkę Producenci) możesz wybrać opcję płatności za pobraniem! Wypełnij swoje dane i postępuj zgodnie z instrukcjami.

3. Czekaj na kontakt

Dokładamy wszelkich starań, by wszyscy nasi klienci byli zadowoleni z transakcji. Kontaktujemy się z większością kontrahentów, zwłaszcza, jeżeli występują jakiekolwiek wątpliwości związane z dokonanymi zakupami. Wkrótce po sfinalizowaniu transakcji należy spodziewać się faktury VAT.

 


 

 

Stany dostępności i wysyłka

Jak zostało wspomniane wyżej, nasz sklep działa na zasadach dropshippingu. Oznacza to, że nie my odpowiadamy za stany magazynowe, a hurtownia producentów, z którymi współpracujemy. Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość w razie jakichkolwiek braków.

Uprzejmie informujemy, że koszta transportu (wraz z uwzględnieniem darmowej przesyłki po przekroczeniu kwoty 2000 zł brutto) dotyczą jedynie zakupów realizowanych u jednego producenta (oraz jego podwykonawców - sprawdź zakładkę Producenci). Wszelkie niepewności, niedopowiedzenia i wątpliwości zostaną wyjaśnione drogą telefoniczną bądź mailową.

Produkty producentów Bartscher, Rational oraz meble spawane producenta Stalgast mają indywidualnie ustalane koszta transportu, koszta te są widoczne przy składaniu zamówienia (pod warunkiem, że w koszyku nie znajdują się produkty innych producentów).

Darmowa wysyłka przysługuje klientom, którzy dokonali zakupów na kwotę przekraczającą 2000 zł brutto od jednego producenta. W przypadku przekroczenia wartości zamówienia 2000 zł brutto u producenta X i nieprzekroczenia tego minimum u producenta Y, zostanie naliczony jeden koszt transportu.

Darmowa przesyłka mebli spawanych zaczyna się od 5000 zł brutto.

 


 

 

Sposoby płatności

Oferujemy wygodny model płatności za pobraniem przy zakupie produktów od producentów Stalgast, RM Gastro, Red Fox i Hendi (a także podwykonawców - sprawdź zakładkę Producenci), natomiast możliwość zakupu po przedpłacie przelewem (w tym celu wystawiamy fakturę pro-forma) obowiązuje na cały nasz asortyment.

Po indywidualnym ustaleniu warunków obioru osobistego, także i przekazanie produktu w siedzibie naszej firmy jest możliwe.

 


 

 

Promocje

Nasz sklep oferuje jedne z najniższych cen w sieci - dzieje się to za sprawą wieloletniej współpracy z czołowymi producentami. Dzięki owocnej współpracy zdołaliśmy uzyskać wysokie rabaty, a co za tym idzie, nasze ceny są bardzo konkurencyjne. Większość produktów, które oferujemy znajduje się w stałej, atrakcyjnej promocji, ponadto okresowo tworzymy dodatkowe, jeszcze bardziej wyjątkowe promocje!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl