O nas

Gastro-Pol jest firmą zajmującą się kompleksowym wyposażeniem gastronomii, grzewczym i chłodniczym, obiektów hotelowych, pensjonatów, barów, cukierni, pizzerii, sklepów branży spożywczej jak i mięsnej.

Prowadzimy sprzedaż internetową i stacjonarną, jesteśmy autoryzowanym dostawcą wiodących firm w polskiej branży gastronomicznej takich jak: Stalgast, Hendi, Kromet, Lozamet, RM Gastro.

Oferujemy urządzenia gastronomiczne zgodne z polskimi jak i unijnymi standardami. Gwarantujemy wysoką jakość i doradztwo w zakresie doboru urządzeń, które charakteryzują się trwałością, niezawodnością, bezpieczeństwem oraz niskimi kosztami eksploatacji. W naszym sklepie znajdziesz jedynie produkty renomowanych producentów.

W ofercie posiadamy również urządzenia chłodnicze, grzejne, meble ze stali nierdzewnej oraz drobny sprzęt gastronomiczny, niezbędny do pełnego wyposażenia kuchni. Produkty są dostępne na miejscu oraz wysyłkowo. Z nami urządzisz cały lokal!

 

UWAGA

Jeśli jakiegoś urządzenia nie ma na stronie, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Postaramy się odpowiedzieć na Państwa pytania lub przygotować odpowiednią ofertę. Proponujemy korzystny system leasingowy, transport zakupionego sprzętu, montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl