Darmowa dostawa
Uprzejmie informujemy, że dla koszyków z asortymentem od różnych producentów, kwestia darmowej dostawy może nie obowiązywać.
Darmowa dostawa (Paleta) już od 2 500,00 zł.
O firmie

Szanowni Państwo,

Gastro-Pol jest firmą zajmującą się kompleksowym wyposażeniem gastronomii, grzewczym i chłodniczym obiektów hotelowych, pensjonatów, barów, cukierni, pizzerii, sklepów branży spożywczej jak i mięsnej.

Prowadzimy sprzedaż internetową i stacjonarną, jesteśmy autoryzowanym dostawcą wiodących firm w polskiej branży gastronomicznej takich jak: Stalgast, Hendi, Kromet, Lozamet, RM Gastro.

Nasz sklep gastronomiczny internetowy oferuje urządzenia gastronomiczne zgodne z polskimi jak i unijnymi standardami. Gwarantujemy wysoką jakość i doradztwo w zakresie doboru urządzeń gastronomicznych, które charakteryzują się trwałością, niezawodnością, bezpieczeństwem oraz niskimi kosztami eksploatacyjnymi. Nasz sklep gastronomiczny przedstawia jedynie produkty renomowanych producentów.

Nasza oferta obejmuje również urządzenia chłodnicze, grzejne, meble ze stali nierdzewnej oraz drobny sprzęt gastronomiczny niezbędny do pełnego wyposażenia kuchni, zaplecza kuchennego renomowanych producentów polskich i zagranicznych. Produkty do kuchni dostępne są tak na miejscu, jak i wysyłkowo. Z nami urządzisz cały lokal!

Obniżamy ceny producentów.

 

 

UWAGA !!! Jeśli jakiegoś urządzenia nie ma na stronie, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.
Postaramy się odpowiedzieć na Państwa pytania lub przygotować odpowiednią ofertę. 
Proponujemy korzystny system leasingowy, transport zakupionego sprzętu, montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl