Opcje przeglądania

Skorzystaj z poniższego menu, by sprecyzować swoje wyszukiwania.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Charakterystyka pojemników termoizolacyjnych

Pojemniki termoizolacyjne Hendi, Red Fox, Stalgast czy Thermo future box to produkty zaprojektowane od podstaw przez renomowanych producentów, cieszących się doskonałą opinią na rynku wśród współczesnych klientów. Wszystkie naczynia termoizolacyjne zostały wykonane z najwyższej klasy spienionego polipropylenu lub poletylenu LDPE. Materiały te wyróżniają się znakomitymi właściwościami izolacyjnymi, które przez długi czas utrzymują żądaną temperaturę potraw, dań, napojów, a także deserów. Dodatkowo każdy pojemnik termoizolacyjny jest bardzo łatwy w utrzymaniu czystości, co jest niezwykle istotne z punktu widzenia higieny i zachowania wszelkich zasad reżimu sanitarnego w punktach gastronomicznych i firmach cateringowych.

Zalety pojemników termoizolacyjnych i termosów do przewożenia żywności

Prezentowane pojemniki i naczynia termoizolacyjne, w tym również termosy do przewożenia żywności, zapewniają odpowiednie warunki przechowywanym lub transportowanym daniom i napojom. Są bardzo lekkie, praktyczne i co najważniejsze – gwarantują pełne bezpieczeństwo żywności, której nie grozi zepsucie się czy utrata walorów smakowych i cennych wartości odżywczych. Wszystkie z pojemników spełniają doskonale swoje zadanie, dlatego warto znaleźć dla nich miejsce na wyposażeniu swojej firmy świadczącej usługi gastronomiczne.

Szeroki wybór pojemników i termosów termoizolacyjnych

Wśród oferowanych modeli dostępne są między innymi pojemniki termoizolacyjne w prostokątnym i kwadratowym kształcie, które znakomicie sprawdzą się w przypadku transportu dań obiadowych, pizzy czy wyrobów cukierniczych. Boczne, zintegrowane z obudową uchwyty umożliwiają łatwy i wygody transport, a także komfortowy załadunek i wyładunek. Ich konstrukcja jest starannie i dokładnie przemyślana, dlatego też producenci zastosowali wewnątrz bocznych ścianek specjalne profile przeznaczone do sprawnego i bezpiecznego wyjmowania pojemników z żywnością. Stabilna budowa gwarantuje wieloletnie użytkowanie, bez obaw o uszkodzenie. Większość modeli daje możliwość piętrowania, dzięki przetłoczeniom na obudowie, co znakomicie sprawdzi się podczas większych przyjęć. Akcesoria można myć w zmywarkach, a także podlegają w 100% recyklingowi. W ofercie są dostępne również termosy przeznaczone na napoje, dania płynne i zupy oraz pojemniki wyposażone w praktyczny kran.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl