Zmywarka do tac, naczyń i garnków 50x60 cm z dozownikiem i pompą wspomagającą płukanie - wysoka | RM Gastro 00029374
dodaj do przechowalni
Opis
Zmywarka do tac, naczyń i garnków marki RM
Zmywarka NT97P to wysokiej jakości urządzenie, kierowane dla osób, które oczekują od sprzętu solidnego wykonania, łatwego sterowania, skutecznej jakości mycia i cichej pracy.
Budowa
Zmywarka posiada pełną dwupłaszczową konstrukcję ścian i drzwi. Zastosowane takiej obudowy gwarantuje cichszą pracę i ochronę przed poparzeniem (jej ścianki są chłodniejsze od ścian zmywarek jednopłaszczowych). Wanna zmywarki posiada tłoczone dno i wyposażona jest w pełnowymiarowy zintegrowany filtr powierzchniowy ze stali nierdzewnej. Jest duży, dzięki czemu nie dochodzi o jego zapchania resztkami. Komora mycia wyposażona jest w górne i dolne ramiona myjąco - płuczące typu click-clack na potrójnych łożyskach grafitowych. Dozownik urządzenia sterowany jest czasowo i zapewnia wysokie efekty mycia oraz nabłyszczania. Urządzenie posiada dodatkowo pompę wzmacniającą ciśnienie płukania, co sprawia, że zmywarka jest jeszcze bardziej skuteczna.
Sterowanie
Zmywarka NT97P sterowana jest elektronicznie. Posiada inteligentny panel sterowania, który jest łatwy w użyciu. Wyświetlacz LED wyraźnie pokazuje stan pracy zmywarki i postęp cyklu mycia. Widoczna jest temperatura wanny i bojlera, liczba zakończonych cykli i wskazania do autodiagnostyki. Panel umożliwia ustawienie temperatury wanny i bojlera oraz ilość dozowanego płynu myjącego i nabłyszczającego.
Mycie
Urządzenie posiada automatyczny start po zamknięciu drzwi. Ma 5 programów standardowych (cykle: 120’’, 240’’, 360’’, 480’’, 600’’) i 3 programy specjalne. Zużywa 2,4 l wody na cykl. Zmywarka zaprojektowana została z myślą o skutecznym myciu naczyń (porcelany, szkła hartowanego) oraz garnków i tac. Zmywarka posiada funkcję termostop – osiągania gwarantowanej temperatury płukania według HACCP. Umożliwia dokładne mycie oraz wyparzanie naczyń eliminując problem bakterii i drobnoustrojów. Dodatkowo zmywarka posiada program samoczyszczenia.
Przy zakupie zmywarki można dostać pakiet chemii do zmywarki w promocji 1 + 1 zł. O szczegóły zapytaj w dziale sprzedaży.
Kosze i wsad
Zmywarka NT97P pasuje do koszy 500x600 mm. W zestawie znajduje się 1 kosz uniwersalny. Maksymalna wysokość talerza wynosi 380 mm. Wysokość otworu drzwi ma 405 mm.

Dozownik płynu myjącego
Zmywarki gastronomiczne do podawania środka czyszczącego używają dozownika płynu myjącego. Jeśli nie chcemy dozować płynu myjącego ręcznie, to zmywarka powinna być wyposażona w taki dozownik.

Dozownik płynu nabłyszczającego
Na etapie wyparzania w zmywarkach stosowany jest płyn nabłyszczający. Zmniejsza on napięcie powierzchniowe wody, dzięki czemu spływa ona z naczyń, nie powodując smug i zacieków.

Pompa wspomagająca płukanie
Jest to opcjonalny element wyposażenia zmywarki. Pompa jest wymagana, gdy mamy słabe ciśnienie wody w lokalu. Dodatkowa pompa podnosi ciśnienie wody podczas wyparzania, dzięki czemu naczynia są dokładnie wypłukane.

Wyświetlacz temperatury
Dzięki wyświetlaczowi temperatury możesz na bieżąco kontrolować temperaturę wody w bojlerze oraz komorze. Masz pewność, że zmywarka pracuje w optymalnej temperaturze, co znacząco wpływa na jakość mycia.
| Numer katalogowy | 00029374 |
|---|---|
| Producent | RM Gastro |
| Gwarancja | 2 lata (pod warunkiem instalacji przez autoryzowany serwis oraz rejestracji urządzenia) |
| Szerokość | 700 mm |
| Głębokość | 800 mm |
| Wysokość | 1250 mm |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Wyposażenie zmywarki | Dozownik płynu myjącego, Dozownik płynu nabłyszczającego, Pompa wspomagająca płukanie, Sterowanie elektroniczne, Wyświetlacz temperatury |
| Długość cyklu pracy | 120/240/360/480/600 sek. |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 400 V |
| Moc elektryczna | 8.8 kW |
| Zużycie wody | 2,4 l |
| Wydajność kosze/h | 60/40/20 |
| Wymiary kosza | 500x600 |
| Ilość koszy | 1 szt. |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Wskaźnik temperatury | zewnętrzny cyfrowy |

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.