Piec konwekcyjno - parowy Evolution New 5 x GN 2/3 elektryczny, z bezpośrednim natryskiem, sterowany elektromechanicznie Wariant podstawowy | Hendi EKF523NUD
dodaj do przechowalni
EKF523NUD
Opis
| Numer katalogowy | EKF523NUD |
|---|---|
| Producent | eka |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szerokość | 550 mm |
| Głębokość | 754 mm |
| Wysokość | 662 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 3.2 kW |
| Temperatura minimalna | 100 °C |
| Temperatura maksymalna | 270 °C |
| Rozmiar blachy | GN 2/3 |
| Odległość między prowadnicami | 68 mm |
| Wyposażenie pieca | Sterowanie manualne, Wentylator z autorewersem |
| Nawilżanie | Tak |
| Ilość wentylatorów | 1 szt. |
| Rewers wentylatora | Tak |
| Waga | 78.40 kg |
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.