Miesiarka spiralna z podnoszoną głowicą i wyjmowaną dzieżą, Prismafood, 88 kg/h, 32L, 400V/1100W Wariant podstawowy | Hendi 1I054035
dodaj do przechowalni
1I054035
Opis
| Numer katalogowy | 1I054035 |
|---|---|
| Producent | Prismafood |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał wykonania | stal lakierowana, stal nierdzewna |
| Szerokość | 435 mm |
| Głębokość | 750 mm |
| Wysokość | 810 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 400 V |
| Moc elektryczna | 1100 W |
| Wydajność na godzinę | 88 kg/h |
| Pojemność | 32 l |
| Wsad | 25 kg |
| Wymiar dzieży | ø400x260 mm |
| Waga | 95.00 kg |
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.