Miesiarka spiralna 22 l z podnoszoną głowicą i wyjmowaną dzieżą Wariant podstawowy | Hendi 1I053035
dodaj do przechowalni
1I053035
Opis
| Numer katalogowy | 1I053035 |
|---|---|
| Producent | Prismafood |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał wykonania | stal lakierowana, stal nierdzewna |
| Szerokość | 390 mm |
| Głębokość | 670 mm |
| Wysokość | 735 mm |
| Średnica | 360 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 400 V |
| Moc elektryczna | 750 W |
| Wydajność na godzinę | 56 kg/h |
| Pojemność | 22 l |
| Wsad | 17 kg |
| Wymiar dzieży | ø360x210 mm |
| Waga | 81.00 kg |
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.