Kuchnia żeliwna gazowa 5-palnikowa z piekarnikiem elektrycznym konwekcyjnym 400 V i szafką | TPFV4 - 912 GEV | RM Gastro 00028326
dodaj do przechowalni
Opis
TPFV4 - 912 GEV to gazowa kuchnia z 4 klasycznymi palnikami, 1 płytą żeliwną na środku oraz piekarnikiem elektrycznym konwekcyjnym GN 1/1 i szafką.
Wykonanie
Kuchnia to model wolnostojący, który można dopasować do innych urządzeń z linii RM 900. Jej konstrukcja wykonana jest ze stali nierdzewnej AISI 304 - kuchnia jest solidna, odporna na korozję i łatwa do utrzymania w czystości. Posiada solidny żeliwny ruszt i nowoczesne palniki gazowe FireFlex, w tym jeden ze specjalną żeliwną płytą. Umieszczona jest na podstawie z piekarnikiem elektrycznym konwekcyjnym z grillem o pojemności GN 1/1. Urządzenie posiada także szafkę na akcesoria kuchenne.
Palniki
Kuchnia zasilana jest gazem, a piekarnik prądem. Ma 4 klasyczne palniki o mocy 2x7 kW i 10 kW, 4 kW oraz 1 palnik z płytą żeliwną o wymiarach: 390x730 mm i mocy 7 kW. Moc piekarnika to 5,32 kW. Palniki mają zapłon piezzo - naciśnięcie przycisku podpala strumień gazu. Płomień jest pilotujący (pilot flame). Kuchnia stanowi kompletne urządzenie, które sprawdzi się w każdej profesjonalnej kuchni. Dostarczana jest z zamontowanymi dyszami na gaz ziemny, dołączone są także dysze na propan-butan.
| Numer katalogowy | 00028326 |
|---|---|
| Producent | RM Gastro |
| Model | TPFV4 - 912 GEV |
| Gwarancja | 2 lata (pod warunkiem instalacji przez autoryzowany serwis oraz rejestracji urządzenia) |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 1200 mm |
| Głębokość | 900 mm |
| Wysokość | 900 mm |
| Zasilanie | Gaz + prąd |
| Napięcie | 400 V |
| Moc gazowa | 35 kW |
| Moc elektryczna | 5.32 kW |
| Ilość palników / płyt grzewczych | 5 |
| Piekarnik | Tak |
| Moc piekarnika | 5.32 kW |
| Wewnętrzna szerokość | 550 mm |
| Wewnętrzna głębokość | 360 mm |
| Wewnętrzna wysokość | 340 mm |
| Waga | 245.00 kg |

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.