Kuchnia żeliwna gazowa 5-palnikowa z piekarnikiem elektrycznym konwekcyjnym 400 V i szafką | TPFV4 - 712 GEV/P | RM Gastro 00028293
dodaj do przechowalni
Opis
TPFV4 - 712 GEV/P to gazowa kuchnia z 4 klasycznymi palnikami, 1 płytą żeliwną na środku oraz piekarnikiem elektrycznym konwekcyjnym GN 1/1 i szafką.
Wykonanie
Kuchnia to model wolnostojący, który można dopasować do innych urządzeń z linii RM 700. Jej konstrukcja wykonana jest ze stali nierdzewnej AISI 304 - kuchnia jest solidna, odporna na korozję i łatwa do utrzymania w czystości. Posiada solidny stalowy ruszt i nowoczesne dwukoronowe palniki gazowe, w tym jeden ze specjalną żeliwną płytą. Umieszczona jest na podstawie z piekarnikiem elektrycznym konwekcyjnym z grillem o pojemności GN 1/1. Urządzenie posiada także szafkę na akcesoria kuchenne.
Palniki
Kuchnia zasilana jest gazem, a piekarnik prądem. Ma 4 klasyczne palniki o mocy 2x5,5 kW i 7,5 kW, 3,5 kW oraz 1 palnik z płytą żeliwną o wymiarach: 370x570 mm i mocy 7 kW. Moc piekarnika to 5 kW. Palniki mają zapłon piezzo - naciśnięcie przycisku podpala strumień gazu. Płomień jest pilotujący (pilot flame). Kuchnia stanowi kompletne urządzenie, które sprawdzi się w każdej profesjonalnej kuchni. Dostarczana jest z zamontowanymi dyszami na gaz ziemny, dołączone są także dysze na propan-butan.
Budowa zabezpieczająca palniki i wnętrze urządzenia przed zalaniem.
Zdjęcie poglądowe.
| Numer katalogowy | 00028293 |
|---|---|
| Producent | RM Gastro |
| Model | TPFV4 - 712 GEV/P |
| Gwarancja | 2 lata (pod warunkiem instalacji przez autoryzowany serwis oraz rejestracji urządzenia) |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 1200 mm |
| Głębokość | 700 mm |
| Wysokość | 900 mm |
| Zasilanie | Gaz + prąd |
| Napięcie | 400 V |
| Moc gazowa | 29 kW |
| Moc elektryczna | 5 kW |
| Ilość palników / płyt grzewczych | 5 |
| Moc piekarnika | 5 kW |
| Wewnętrzna szerokość | 550 mm |
| Wewnętrzna głębokość | 360 mm |
| Wewnętrzna wysokość | 340 mm |
| Waga | 221.00 kg |

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.