Kuchnia żeliwna gazowa 3-palnikowa z piekarnikiem konwekcyjnym elektrycznym 400 V | TPFV2 - 78 GE/P | RM Gastro 00028289
dodaj do przechowalni
Opis
TPFV2 - 78 GE/P to gazowa kuchnia z 2 klasycznymi palnikami, 1 płytą żeliwną oraz piekarnikiem elektrycznym konwekcyjnym GN 2/1.
Wykonanie
Kuchnia to model wolnostojący, który można dopasować do innych urządzeń z linii RM 700. Jej konstrukcja wykonana jest ze stali nierdzewnej AISI 304 - kuchnia jest solidna, odporna na korozję i łatwa do utrzymania w czystości. Posiada solidny ruszt i nowoczesne dwukoronowe palniki gazowe, w tym jeden ze specjalną żeliwną płytą. Umieszczona jest na podstawie z piekarnikiem elektrycznym konwekcyjnym z grillem o pojemności GN 2/1.
Palniki
Kuchnia zasilana jest gazem, a piekarnik prądem. Ma 2 klasyczne palniki o mocy 5,5 kW i 7,5 kW oraz 1 palnik z płytą żeliwną o wymiarach: 370x570 mm i mocy 7 kW. Moc piekarnika to 5,32 kW. Kuchnia stanowi kompletne urządzenie, które sprawdzi się w każdej profesjonalnej kuchni. Dostarczana jest z zamontowanymi dyszami na gaz ziemny, dołączone są także dysze na propan-butan.
Zdjęcie poglądowe.
| Numer katalogowy | 00028289 |
|---|---|
| Producent | RM Gastro |
| Model | TPFV2 - 78 GE/P |
| Gwarancja | 2 lata (pod warunkiem instalacji przez autoryzowany serwis oraz rejestracji urządzenia) |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 800 mm |
| Głębokość | 700 mm |
| Wysokość | 900 mm |
| Zasilanie | Gaz + prąd |
| Napięcie | 400 V |
| Moc gazowa | 20 kW |
| Moc elektryczna | 5.32 kW |
| Ilość palników / płyt grzewczych | 3 |
| Piekarnik | Tak |
| Wewnętrzna szerokość | 550 mm |
| Wewnętrzna głębokość | 360 mm |
| Wewnętrzna wysokość | 340 mm |
| Waga | 166.00 kg |

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.