Kuchnia żeliwna gazowa 12 kW z piekarnikiem elektrycznym 400 V | TPFV - 98 GE | RM Gastro 00028789
dodaj do przechowalni
Opis
TPFV - 98 GE to gazowa kuchnia z dużą płytą żeliwną oraz piekarnikiem elektrycznym konwekcyjnym GN 1/1.
Wykonanie
Kuchnia to model wolnostojący, który można dopasować do innych urządzeń z linii RM 900. Jej konstrukcja wykonana jest ze stali nierdzewnej AISI 304 - kuchnia jest solidna, odporna na korozję i łatwa do utrzymania w czystości. Posiada solidną żeliwną płytę grzewczą o wymiarach: 790 x 730 mm i mocy 12 kW. Umożliwia stosowanie garnków, patelni i rondli o dowolnej średnicy. Palnik ma zapłon piezzo - naciśnięcie przycisku podpala strumień gazu. Płomień jest pilotujący (pilot flame). Kuchnia dostarczana jest z zamontowanymi dyszami na gaz ziemny, dołączone są także dysze na propan-butan.
Piekarnik
Kuchnia umieszczona jest na podstawie z piekarnikiem elektrycznym konwekcyjnym z grillem o pojemności GN 1/1. Stanowi kompletne urządzenie, które sprawdzi się w każdej profesjonalnej kuchni.
| Numer katalogowy | 00028789 |
|---|---|
| Producent | RM Gastro |
| Model | TPFV - 98 GE |
| Gwarancja | 2 lata (pod warunkiem instalacji przez autoryzowany serwis oraz rejestracji urządzenia) |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 800 mm |
| Głębokość | 900 mm |
| Wysokość | 900 mm |
| Zasilanie | Gaz + prąd |
| Napięcie | 400 V |
| Moc gazowa | 12 kW |
| Moc elektryczna | 5.32 kW |
| Ilość palników / płyt grzewczych | 1 |
| Piekarnik | Tak |
| Moc piekarnika | 5.32 kW |
| Wewnętrzna szerokość | 550 mm |
| Wewnętrzna głębokość | 360 mm |
| Wewnętrzna wysokość | 340 mm |
| Waga | 196.00 kg |

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.