Kuchnia żeliwna elektryczna 4-polowa z piekarnikiem konwekcyjnym 400 V | TPFV - 98 ET | RM Gastro 00028334
dodaj do przechowalni
Opis
TPFV - 98 ET to kuchnia elektryczna żeliwna z czterema polami grzejnymi i piekarnikiem konwekcyjnym z rusztem GN 1/1.
Wykonanie
Kuchnia RM to model wolnostojący, który można dopasować do pozostałych urządzeń z linii RM 900. Jej konstrukcja w całości wykonana jest ze stali nierdzewnej AISI 304. Kuchnia jest solidna, odporna na korozję i łatwa do utrzymania w czystości. Duża płyta żeliwna o wymiarze 700x680 mm umożliwia stosowanie garnków, patelni i rondli o dowolnej średnicy. Każde pole grzewcze ma 3,4 kW mocy. Kuchnia umieszczona jest na szafce z piekarnikiem konwekcyjnym GN 1/1. Sterowanie odbywa się poprzez ergonomiczne pokrętła.
| Numer katalogowy | 00028334 |
|---|---|
| Producent | RM Gastro |
| Model | TPFV - 98 ET |
| Gwarancja | 2 lata (pod warunkiem instalacji przez autoryzowany serwis oraz rejestracji urządzenia) |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 800 mm |
| Głębokość | 900 mm |
| Wysokość | 900 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 400 V |
| Moc elektryczna | 13.6 kW |
| Ilość palników / płyt grzewczych | 4 |
| Piekarnik | Tak |
| Moc piekarnika | 5.32 kW |
| Wewnętrzna szerokość | 550 mm |
| Wewnętrzna głębokość | 360 mm |
| Wewnętrzna wysokość | 340 mm |
| Waga | 180.00 kg |

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.