Zmywarka do szkła 40x40 cm z dozownikiem płynu myjącego i pompą spustową 230 V | Bartscher 110462 B
dodaj do przechowalni
Opis
Zmywarka do szkła Bartscher GS M400 LPR K to profesjonalne wyposażenie, które znajdzie zastosowanie między innymi w barach, kawiarniach, a także małych i średnich lokalach gastronomicznych. Urządzenie wyposażone w pompę spustową i pompę wspomagającą płukanie.
Wsad i wyposażenie
Zmywarka jest przeznaczona do szybkiego mycia naczyń (najdłuższy cykl trwa 180 sekund), a w szczególności szklanek o maksymalnej wysokości 305 mm. Nadaje się do mycia naczyń w koszach o wymiarach 400x400 mm.
Zastosowanie małego wyświetlacza umożliwia przeglądanie ustawień oraz obserwację przebiegu programu w dowolnym momencie.
W zestawie znajdują się:
- 1 kubek na sztućce
- 2 kosze uniwersalne
- 1 wkład na spodki
- 1 wąż doprowadzający wodę
- 1 wąż odpływu wody
Mycie
Zmywarka ma wydajność do 60 koszy na godzinę. Jeden cykl pracy trwa 60 / 90 / 120 / 180 sekund. Zużycie wody podczas jednego cyklu wynosi około 1,8 litra (przy ciśnieniu wody wynoszącym 2 bary), a pojemność zbiornika to 14,5 litrów.
Urządzenie zostało wyposażone w funkcję dodatkowego płukania na zimno, co zapewnia szybką dostępność do naczyń.
Ergonomia
Dwuścienne drzwi wyciszają urządzenie, zwiększając komfort pracy w zmywalni.
Funkcje bezpieczeństwa:
- Termostat bezpieczeństwa,
- Wyłącznik bezpieczeństwa otwarcia drzwi,
- Ochrona przed suchym cyklem.
| Numer katalogowy | 110462 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 3.2 kW |
| Wysokość otworu wsadowego | 305 |
| Waga | 34.20 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.