Zlew 650, szer. 600, urz. nabl. | Bartscher 115114 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 115114 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 600 mm |
| Głębokość | 650 mm |
| Wysokość | 295 mm |
| Wewnętrzna wysokość | 150 mm |
| Wewnętrzna szerokość | 500 mm |
| Wewnętrzna głębokość | 400 mm |
| Ilość komór | 1 szt. |
| Materiał wykonania | stal niklowo-chromowa |
| Waga | 15.60 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.