Wózek transportowy do tac 20x 434x343 mm | Bartscher 300187 B
dodaj do przechowalni
Opis
Wózek transportowy TT2000 marki Bartscher wyposażony w 20 par prowadnic do tac stołówkowych.
Wózek przeznaczony jest do profesjonalnego wykorzystania w placówkach gastronomicznych takich jak restauracje, stołówki oraz hotele.
Zastosowanie stali nierdzewnej gwarantuje odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz łatwość w zachowaniu czystości.
Wózek wyposażony w blat roboczy z relingiem. Maksymalna nośność 10 kg.
Prowadnice rozmieszczone co 120 mm zapewniają stabilne utrzymanie tac. Wytrzymała konstrukcja prowadnic sprawia, że każda para posiada nośność maksymalną: 10 kg.
Nośność maksymalna wózka 80 kg.
Wózek wyposażony jest w 4 kółka skrętne – 2 z możliwością zablokowania. Dla bezpieczeństwa wózek został wyposażony w 4 odbojniki wykonane z tworzywa sztucznego.
Przystosowane do tac stołówkowych 443x343 mm oraz pojemników GN 1/1 (nie nadaje się do tac GN).
Zestaw do składania.
| Numer katalogowy | 300187 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 1155 mm |
| Głębokość | 680 mm |
| Wysokość | 1840 mm |
| Waga | 40.00 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.