Wózek transportowy do pojemników 18xGN 2/1 | Bartscher 300185 B
dodaj do przechowalni
Opis
Wózek transportowy AGN1800-2/1 marki Bartscher wyposażony w 18 prowadnic do pojemników GN 2/1 o głębokości maksymalnej 65 mm.
Wózek przeznaczony jest do profesjonalnego wykorzystania w placówkach gastronomicznych takich jak restauracje, stołówki oraz hotele.
Zastosowanie stali nierdzewnej gwarantuje odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz łatwość w zachowaniu czystości.
Prowadnice rozmieszczone co 80 mm zapewniają stabilne utrzymanie pojemników GN. Ponadto wózek posiada po jednym zabezpieczeniu pojemnika z przodu i tyłu. Wytrzymała konstrukcja prowadnic sprawia, że każda para posiada nośność maksymalną: 10 kg.
Nośność maksymalna wózka 80 kg.
Rama z rury kwadratowej 25,4x25,4 mm.
Wózek wyposażony jest w 4 kółka skrętne – 2 z możliwością zablokowania. Dla bezpieczeństwa wózek został wyposażony w 4 odbojniki wykonane z tworzywa sztucznego.
Przystosowane do pojemników, blach, rusztów: GN 2/1, GN 1/1.
Zestaw do składania.
| Numer katalogowy | 300185 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 765 mm |
| Głębokość | 785 mm |
| Wysokość | 1750 mm |
| Nośność | 80 kg |
| Rozmiar blachy | GN 1/1, GN 2/1 |
| Waga | 27.40 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.