Wózek platformowy TP100 | Bartscher 300142 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 300142 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 560 mm |
| Głębokość | 1050 mm |
| Wysokość | 925 mm |
| Nośność | 200 kg |
| Ilość półek | 1 szt. |
| Materiał wykonania | stal niklowo-chromowa |
| Waga | 14.40 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.