Wózek na skrzynki AK300 | Bartscher 300064 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 300064 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 720 mm |
| Głębokość | 500 mm |
| Wysokość | 965 mm |
| Nośność | 100 kg |
| Ilość półek | 3 szt. |
| Materiał wykonania | stal niklowo-chromowa |
| Konstrukcja | skręcana |
| Waga | 9.40 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.