Wózek kelnerski 3-półkowy z tworzywa sztucznego | Bartscher 300055 B
dodaj do przechowalni
Opis
Lekki wózek kelnerski 3-półkowy Bartscher z tworzywa sztucznego i aluminium znakomicie sprawdzi się w wielu zastosowaniach w codziennej pracy lokalu gastronomicznego – od serwowania potraw, przez sprzątanie sali i transport. Dzięki trzem zabudowanym ściankom, pozwala ukryć przed wzrokiem gości np. brudne naczynia.
Materiał wykonania
Wózek został wykonany z trwałych, ale lekkich materiałów: konstrukcja jest wykonana z aluminium, a pozostałe elementy z tworzywa sztucznego. Dzięki temu wózek jest wygodny, cichy w przemieszczaniu i łatwy w montażu.
Ergonomia
Wózek posiada 3 praktyczne półki o łącznej maksymalnej nośności aż 120 kg.
Dzięki 4 skrętnym kółkom wózek jest zwrotny oraz łatwo i wygodnie się prowadzi. Dwa kółka posiadają możliwość zablokowania i zabezpieczenia wózka w miejscu.
Dodatkowe informacje
- Dostawa w formie zestawu do samodzielnego montażu.
| Numer katalogowy | 300055 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał wykonania | aluminium, tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 1000 mm |
| Głębokość | 495 mm |
| Wysokość | 920 mm |
| Liczba półek | 3 szt. |
| Nośność | 120 kg |
| Waga | 15.40 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.