Wózek gastronomiczny AGN700-2/1 | Bartscher 300093 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 300093 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 655 mm |
| Głębokość | 740 mm |
| Wysokość | 1010 mm |
| Nośność | 90 kg |
| Ilość półek | 7 szt. |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Konstrukcja | skręcana |
| Waga | 15.80 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.