Wózek do transportu pojemników termoizolacyjnych 490x660 mm | Bartscher 300135 B
dodaj do przechowalni
Opis
Wózek do transportu pojemników termoizolacyjnych marki Bartscher. Pasuje do pojemników 300134, 300133.
Cechy produktu:
- Wymiary powierzchni odstawczej: 490x660 mm
- Dostawa w stanie zmontowanym
| Numer katalogowy | 300135 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał wykonania | tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 720 mm |
| Głębokość | 543 mm |
| Wysokość | 190 mm |
| Waga | 6.20 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.