Wózek do skrzynek na napoje TGK400 | Bartscher 300084 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 300084 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 1080 mm |
| Głębokość | 570 mm |
| Wysokość | 1610 mm |
| Nośność | 120 kg |
| Ilość półek | 4 szt. |
| Materiał wykonania | stal niklowo-chromowa |
| Konstrukcja | skręcana |
| Waga | 35.00 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.