Wózek do koszy na sztućce TGS100 | Bartscher 300143 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 300143 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 515 mm |
| Głębokość | 640 mm |
| Wysokość | 925 mm |
| Wewnętrzna szerokość | 513 mm |
| Wewnętrzna głębokość | 583 mm |
| Ilość półek | 1 szt. |
| Materiał wykonania | stal niklowo-chromowa |
| Waga | 8.75 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.