Worki do pakowania próżniowego K2,5L | Bartscher 300312 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 300312 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 200 mm |
| Głębokość | 300 mm |
| Wysokość | 25 mm |
| Pojemność | 2.5 l |
| Waga | 0.50 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.