Witryna wydawcza chłodnicza 270 l | Bartscher 700562 B
dodaj do przechowalni
Opis
Witryna chłodnicza Bartscher
Uniwersalna witryna chłodnicza na kółkach o pojemności 270 l przeznaczona do strefy wydawczej. Posiada regulowane na wysokość półki z listwami cenowymi i atrakcyjną powierzchnię ekspozycyjną dla chłodzonych napojów, przekąsek i deserów.
Wykonanie
Dolna część witryny wykonana jest ze stali nierdzewnej. Górna jest w całości przeszklona, dzięki czemu ekspozycja produktów możliwa jest z każdej strony. Witryna otwierana jest od strony osoby obsługującej. Drzwi są przesuwne. Oświetlenie LED zastosowane w witrynie uatrakcyjnia wizualnie prezentowane produkty i sprawia, że są doskonale widoczne. Witryna posiada 2 regulowane szklane półki w rozmiarach:
- 800x360 (gł.),
- 800x370 (gł.).
Chłodzenie
Witryna chłodzi w zakresie temperatur od 2°C do 10 °C. Regulacja temperatury odbywa się cyfrowo. W urządzeniu zastosowano środek chłodniczy R290a charakteryzujący się minimalnym stopniem oddziaływania na środowisko naturalne oraz bezpieczeństwem użytkowania. Posiada 4 klasę klimatyczną i C-klasę wydajności energetycznej. Zużywa 2703 kWH energii elektrycznej rocznie.
Aby ułatwić pracę z urządzeniem, producent zastosował funkcję automatycznego odszraniania. Dzięki temu nie ma konieczności stałego kontrolowania stopnia zaszronienia i odłączania urządzenia od zasilania w celu jego wyczyszczenia. Takie rozwiązanie znacznie przyczynia się do energooszczędności i efektywności pracy.
| Numer katalogowy | 700562 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna, szkło |
| Szerokość | 915 mm |
| Głębokość | 680 mm |
| Wysokość | 1240 mm |
| Pojemność | 270 l |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 475 W |
| Klasa klimatyczna | 4 (10 °,C do 30 °,C) |
| Klasa energetyczna | C |
| Układ chłodzenia | statyczny |
| Odszranianie | automatyczne |
| Czynnik chłodniczy | R290 |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Wskaźnik temperatury | zewnętrzny cyfrowy |
| Temperatura minimalna | 2 °C |
| Temperatura maksymalna | 10 °C |
| Oświetlenie | Tak |
| Waga | 125.80 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.