Witryna do ciast 72L | Bartscher 700207G B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 700207G |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | tworzywo sztuczne |
| Wysokość | 983 mm |
| Pojemność | 72 l |
| Czynnik chłodniczy | R600a |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Temperatura minimalna | 2 °C |
| Temperatura maksymalna | 10 °C |
| Waga | 39.00 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.