Witryna chłodnicza Mini 98L-SW | Bartscher 700398G B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 700398G |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | szkło, tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 435 mm |
| Głębokość | 385 mm |
| Wysokość | 1105 mm |
| Wymiar półki | 380 x 325 mm |
| Pojemność | 98 l |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 180 W |
| Klasa klimatyczna | 4 (10 °,C do 30 °,C) |
| Czynnik chłodniczy | R600a |
| Liczba półek | 4 szt. |
| Temperatura minimalna | 2 °C |
| Temperatura maksymalna | 12 °C |
| Oświetlenie | Tak |
| Waga | 37.50 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.