Witryna chłodnicza "Deli Cool I", 100L | Bartscher 700201G B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 700201G |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 685 mm |
| Głębokość | 455 mm |
| Wysokość | 675 mm |
| Pojemność | 100 l |
| Układ chłodzenia | dynamiczny |
| Liczba półek | 2 szt. |
| Oświetlenie | Tak |
| Waga | 40.30 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.