Witryna chłodnicza Bartscher DeliCool II | Bartscher 700202G B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 700202G |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | szkło, tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 710 mm |
| Głębokość | 575 mm |
| Wysokość | 685 mm |
| Pojemność | 120 l |
| Klasa klimatyczna | 4 (10 °,C do 30 °,C) |
| Układ chłodzenia | dynamiczny |
| Czynnik chłodniczy | R600a |
| Liczba półek | 2 szt. |
| Oświetlenie | Tak |
| Waga | 56.60 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.