Witryna chłodnicza 235L-W | Bartscher 700336 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 700336 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Model | 235L-W |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | szkło, tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 525 mm |
| Głębokość | 455 mm |
| Wysokość | 1703 mm |
| Wymiar półki | 452x407 |
| Pojemność | 235 l |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Moc elektryczna | 38 kW |
| Klasa energetyczna | B |
| Czynnik chłodniczy | R290 |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Wskaźnik temperatury | wewnętrzny cyfrowy |
| Ilość drzwi | 1 szt. |
| Liczba półek | 4 szt. |
| Temperatura minimalna | 2 °C |
| Temperatura maksymalna | 12 °C |
| Oświetlenie | Tak |
| Możliwość zmiany kierunku otwierania drzwi | Nie |
| Kolor | biały |
| Waga | 80.20 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.