Witryna chłodn. Bartscher DeliCool IIIL | Bartscher 305065 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 305065 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Model | DeliCool IIIL |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna, szkło |
| Szerokość | 885 mm |
| Głębokość | 640 mm |
| Wysokość | 685 mm |
| Pojemność | 160 l |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 160 W |
| Klasa klimatyczna | 4 (10 °,C do 30 °,C) |
| Klasa energetyczna | C |
| Układ chłodzenia | statyczny |
| Odszranianie | automatyczne |
| Czynnik chłodniczy | R600a |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Wskaźnik temperatury | zewnętrzny cyfrowy |
| Liczba półek | 2 szt. |
| Temperatura minimalna | 2 °C |
| Temperatura maksymalna | 12 °C |
| Oświetlenie | Tak |
| Waga | 65.30 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.