Witryna chłodn. 2/1 GN szyba prosta | Bartscher 406055 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 406055 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna, szkło |
| Szerokość | 750 mm |
| Głębokość | 775 mm |
| Wysokość | 600 mm |
| Pojemność | 110 l |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 430 W |
| Klasa klimatyczna | 4 (10 °,C do 30 °,C) |
| Układ chłodzenia | statyczny |
| Odszranianie | automatyczne |
| Czynnik chłodniczy | R290 |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Wskaźnik temperatury | zewnętrzny cyfrowy |
| Liczba półek | 1 szt. |
| Temperatura minimalna | 6 °C |
| Temperatura maksymalna | 10 °C |
| Oświetlenie | Tak |
| Waga | 78.60 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.