Waga pomocnicza zakres 30 kg dokładność 5 g | Stalgast 730301
dodaj do przechowalni
Opis
- zastosowanie na kuchni jako waga pomocnicza, lub jako waga kontrolna
- pojedynczy wyświetlacz ciekłokrystaliczny z podświetleniem
- zabezpieczenie przed przeciążeniem
- wielokrotne tarowanie
- 4 baterie alkaiczne typu D (R20) w komplecie, możliwość zakupu zasilacza (C011026)
- zakresy pomiaru: (g, kg, lb, oz) sumowanie, ważenie kontrolne z sygnałem
- wymiary szalki 242x190 mm (szalka wykonana ze stali nierdzewnej)
- czas pracy na zasilaniu bateryjnym 1500 godz. (z wyłączonym podświetlaniem wyświetlacza)
- czas stabilizacji pomiaru ok 3 s
- regulowane 4 nóżki, poziomica
- obudowa wykonana z ABS
- kalibracja cyfrowa
- okres gwarancji [miesiące]: 24
| Numer katalogowy | 730301 |
|---|---|
| Producent | Ohaus |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 260 mm |
| Głębokość | 270 mm |
| Wysokość | 122 mm |
| Zakres pomiaru | 30 kg |
| Dokładność pomiaru | 5 g |
| Waga | 3.10 kg |
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.