Waga o dużej dokładności do 3 kg, z timerem Wariant podstawowy | Hendi 580011
dodaj do przechowalni
580011
Opis
| Numer katalogowy | 580011 |
|---|---|
| Producent | Hendi |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szerokość | 130 mm |
| Głębokość | 190 mm |
| Wysokość | 25 mm |
| Napięcie | 230 V |
| Nośność | 3 kg |
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.