Waga o dużej dokładności do 10 kg Wariant podstawowy | Hendi 580028
dodaj do przechowalni
580028
Opis
| Numer katalogowy | 580028 |
|---|---|
| Producent | Hendi |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szerokość | 160 mm |
| Głębokość | 210 mm |
| Wysokość | 30 mm |
| Napięcie | 230 V |
| Nośność | 10 kg |
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.