Waga kuchenna, 15kg, 2g | Bartscher A300118 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | A300118 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 280 mm |
| Głębokość | 330 mm |
| Wysokość | 125 mm |
| Wymiar szalki | 280 x 220 mm |
| Dodatkowe zasilanie | Akumulator |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 4 W |
| Nośność | 15 kg |
| Legalizacja | Nie |
| Dokładność pomiaru | 2 g g |
| Waga | 2.80 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.