Waga cyfrowa, 60kg, 20g | Bartscher A300068 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | A300068 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 320 mm |
| Głębokość | 305 mm |
| Wysokość | 42 mm |
| Wymiar szalki | 320 x 300mm |
| Dodatkowe zasilanie | Baterie |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 18 W |
| Nośność | 60 kg |
| Legalizacja | Nie |
| Dokładność pomiaru | 20 g g |
| Waga | 3.20 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.