Urządzenie do gotowania ryżu1,8L SD | Bartscher 150528 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 150528 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna, tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 290 mm |
| Głębokość | 262 mm |
| Wysokość | 293 mm |
| Pojemność | 1.8 l |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 700 W |
| Waga | 2.72 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.