Urządzenie do gotowania ryżu i kaszy Budget Line 10 l | Hendi 240458
dodaj do przechowalni
240458
Opis
- Wykonany z aluminium, łatwy w utrzymaniu czystości
- Wewnętrzny pojemnik z powłoką nieprzywierającą
- Dwa tryby pracy – gotowanie i utrzymywanie ciepła, po zakończeniu gotowania urządzenie przechodzi w tryb podgrzewania
- Konstrukcja uchwytów garnka umożliwia umieszczenia na nich pokrywy garnka, dzięki temu łatwo i bezpiecznie można odłożyć gorącą pokrywę by mieć pełną swobodę pracy
- Uchwyty oraz nóżki z nienagrzewającego się, trwałego polipropylenu
- Pojemność: 23 miarki suchego ryżu
- W zestawie: miarka do odmierzania porcji ryżu i łyżka
- Waga netto: 4,8 kg
| Numer katalogowy | 240458 |
|---|---|
| Producent | Hendi |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał wykonania | aluminium |
| Szerokość | 554 mm |
| Głębokość | 495 mm |
| Wysokość | 365 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 2.9 kW |
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.