Urządzenie do gotowania ryżu gazowe 10 l | Bartscher 1505393 B
dodaj do przechowalni
Opis
Gazowe urządzenie do gotowania ryżu Bartscher o pojemności 10 l znakomicie sprawdzi się w lokalach gastronomicznych specjalizujących się w kuchni azjatyckiej, a także stołówkach, firmach cateringowych i restauracjach. Pozwala w krótkim czasie przygotować aż do 50 porcji ryżu bez ryzyka przypalenia czy rozgotowania ziaren.
Materiał wykonania
Obudowa ryżowaru jest wykonana z aluminium oraz wytrzymałej stali nierdzewnej, a wyjmowany wewnętrzny garnek – z aluminium. Dzięki temu, sprzęt jest łatwy do utrzymania w czystości, odporny na wysokie temperatury i wygodny w użytkowaniu.
Ergonomia
Dzięki palnikowi gazowemu z zapłonem piezo, ryżowar jest łatwy do uruchomienia i nie wymaga użycia zapałek. Pozwala na ugotowanie ryżu, a następnie podtrzymanie jego temperatury do momentu serwowania.
Uwaga
- Wyłącznie do użytku w dobrze wentylowanym pomieszczeniu lub na zewnątrz
- Dostawa bez zestawu do podłączenia gazu (do zakupienia osobno)
| Numer katalogowy | 1505393 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał wykonania | aluminium, stal nierdzewna |
| Szerokość | 600 mm |
| Głębokość | 490 mm |
| Wysokość | 452 mm |
| Zasilanie | Gaz |
| Pojemność | 10 l |
| Waga | 14.80 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.