Urządzenie do gotowania ryżu 8L W | Bartscher 150533 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 150533 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 445 mm |
| Głębokość | 400 mm |
| Wysokość | 365 mm |
| Pojemność | 8 l |
| Zasilanie | Prąd |
| Moc elektryczna | 1950.00 W |
| Kolor | biały |
| Waga | 6.60 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.