Urządzenie do gotowania ryżu 12L W | Bartscher 150538 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 150538 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 530 mm |
| Głębokość | 460 mm |
| Wysokość | 370 mm |
| Pojemność | 12 l |
| Zasilanie | Prąd |
| Moc elektryczna | 2.65 kW |
| Kolor | biały |
| Waga | 9.88 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.