Urządzenie do got. ryżu, 12l | Bartscher 150529 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 150529 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 560 mm |
| Głębokość | 465 mm |
| Wysokość | 400 mm |
| Pojemność | 12 l |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 2.85 kW |
| Waga | 15.70 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.