Uchwyt na gofry i watę cukrową Lolly Z14 | Bartscher 101918 B
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyt na gofry i watę cukrową Lolly marki Bartscher to akcesorium przeznaczone do bezpiecznego serwowania słodkich przekąsek na patyku.
Uchwyt został wykonany ze stali nierdzewnej w pełni bezpiecznej dla produktów spożywczych. Dodatkowo stal nierdzewna jest łatwa w zachowaniu czystości, dzięki czemu uchwyt Bartscher jest higieniczny.
Akcesorium umożliwia wyeksponowanie nawet 14 patyczków z łakociami.
Szczegółowe informacje:
- Średnica perforacji – 7 mm,
- Rozstaw otworów – 40 mm,
- Liczba rzędów – 2,
- Rozstaw rzędów – 30 mm.
| Numer katalogowy | 101918 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Model | Z14 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 300 mm |
| Głębokość | 90 mm |
| Wysokość | 95 mm |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.