Termos z pompką 5L | Bartscher 150993 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 150993 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Model | 5L |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna, tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 181 mm |
| Głębokość | 245 mm |
| Wysokość | 428 mm |
| Pojemność | 5 l |
| Kranik | Tak |
| Waga | 2.40 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.