Termos z pompką 1,9L-ST | Bartscher 190117 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 190117 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna, tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 150 mm |
| Głębokość | 200 mm |
| Wysokość | 390 mm |
| Pojemność | 1.9 l |
| Kranik | Tak |
| Waga | 1.30 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.