Termos cateringowy 9 l | Bartscher 150981 B
dodaj do przechowalni
Opis
Termos o pojemności 9 l marki Bartscher to niezastąpione urządzenie do hoteli, bufetów czy barów. Dobra izolacja termiczna gwarantuje utrzymywanie odpowiedniej temperatury napojów przez długi czas.
Wnętrze urządzenia zostało wykonane ze stali nierdzewnej, dzięki czemu jest łatwe w utrzymaniu czystości. Podwójne ścianki zapewniają długotrwałe utrzymywanie temperatury oraz zmniejszają ryzyko poparzeń.
W termosie można przechowywać zarówno ciepłe, jak i zimne napoje. Maksymalna wysokość szklanek i filiżanek stosowanych do termosu wynosi 10 cm. Spadek temperatury w ciągu godziny to ok. 4°C.
| Numer katalogowy | 150981 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Wysokość | 385 mm |
| Średnica | 226 mm |
| Pojemność | 9 l |
| Kranik | Tak |
| Waga | 2.00 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.