Termometr D3000 KTP-KL | Bartscher 292481 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 292481 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | tworzywo abs |
| Szerokość | 155 mm |
| Głębokość | 45 mm |
| Wysokość | 23 mm |
| Temperatura minimalna | -40 °C |
| Temperatura maksymalna | +300 °C |
| Przystosowanie do piekarników | Nie |
| Waga | 0.09 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.