Termometr A300 | Bartscher 292048 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 292048 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 62 mm |
| Głębokość | 35 mm |
| Wysokość | 71 mm |
| Temperatura minimalna | -30 °C |
| Temperatura maksymalna | +30 °C |
| Waga | 0.04 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.